O nas

Zbierając ku sobie  przyjaciół  z dużym bagażem doświadczeń przeniesionych do wspólnej pracy w zawodzie, w 2014 roku narodzili się „Mistrzowie Tattoo” – ekskluzywne miejsce w Rumi, które nasycone jest mistrzowską pasją. Atmosferę i rozmowy o wszystkim każdy będzie miło wspominał. Nie staramy się eksperymentować, lecz słuchać klientów tworząc sztukę  o charakterystycznym dla Nas stylu. Tatuaże, to nasza mistrzowska pasja.

Dbamy o to, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanych im usług. Na przestrzeni lat w świecie tatuażu wiele się zmieniło. Modne są inne wzory, a tatuażyści podnoszą coraz wyżej poprzeczkę świadczonych przez siebie usług.

Tatuaże stają się coraz bardziej odważne. Nabierają smaku i są bardziej gustowne. Dlatego też staramy się nie sięgać po gotowe szablony z katalogów, a większość prac pochodzi z własnych zbiorów niepowtarzalnych projektów. Podstawą do ustalenia projektu jest konsultacja z klientem dotycząca jego oczekiwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Wyposażyliśmy nasze studio tattoo w najnowsze na rynku maszynki rotacyjne, profesjonalne fotele, ekskluzywne wyposażenie, specjalistyczne oprogramowanie oraz sprzęt do kontroli sterylizacji. Całe Studio spełnia najbardziej rygorystyczne warunki sanitarne. Jest eleganckie, komfortowe , klimatyzowane jak  i  bezpieczne.

Tak jak pracujemy nad wizerunkiem studia, tak samo cały nasz wysiłek kierujemy na podnoszenie poziomu wykonywania tatuaży. Przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo, które zapewniamy w trakcie każdego zabiegu. Wszystkie narzędzia używane przez nas są sterylne i wyłącznie jednorazowego użytku. Barwniki najlepszych światowych firm, posiadają certyfikaty i są kupowane u przedstawicieli w Polsce. W naszym studio wykonujemy tatuaże w różnych stylach, a także mamy specjalistów od wykonywania coverów.  Ponadto posiadamy specjalistyczny medyczny laser do usuwania tatuażu.

Zatrudniamy wielu tatuażystów specjalizujących się w różnych stylach. Dzięki dużemu zespołowi i nieograniczonych możliwościach zapewniamy szybkie terminy i prace na najwyższym poziomie. Projekty tatuaży są wykonywane przy Kliencie, aż do akceptacji projektu. Nasi tatuatorzy w oparciu o swoje duże doświadczenia przenoszą wizje Klientów i swoje najpierw na ekrany monitorów, a następnie na skórę.

Ponad wszystko cenimy zadowolenie wielu naszych klientów.    Nasze prace można podziwiać w całym województwie pomorskim. Tattoo – Tatuaże wykonujemy w naszym Studio Tattoo dla Klientów z takich miast jak Słupsk, Lębork, Wejherowo, Reda, Rumia, Władysławowo, Puck, Bytów, Kościerzyna,  Gdynia, Gdańsk, Sopot, Tczew, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Malbork, Elbląg i innych okolic.  Prowadzimy swój FanPage (Mistrzowie Tattoo Rumia) oraz Instagram Mistrzowie Tattoo, gdzie są również wstawiane nasze aktualne prace oraz organizowane co jakiś czas konkursy.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do Studia.

Zespół Mistrzowie Tattoo.